Jest już trampolina!

Trampolina

Nowa sieć Wi-fi GRATIS!

Dla naszych Gości w domkach i na ternie posesji internet Wi-Fi bez dodatkowaych opłat.

Pranie za Dyche ;)

Dzieciaki potrafią ubrudzić nieskończoną ilość ciuchów zaledwie w jedną chwilę.. U nas nie musisz się tym martwić - udostępniamy dla Gości pralkę - 10 zł od prania.

Dla Moli Książkowych:)

Udostępniamy gratis naszą przydomową biblioteczkę - znajdziecie tam ponad 500 tytułów. Oferujemy pomoc przy wyborze, pełen spis lektur w każdym domku.

Sprawdź nas !

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami Naszych Gości.

Kontakt:

Damiana i Maciej Boroń
Wicie, ul. Słoneczna 26C
76-150 Darłowo
795 418 952
ostoja.wicie@gmail.com

Facebook

OFERTA LAST MINUTE!
Ostatnie wolne domki od 26 sierpnia!
Promocyjne ceny! Zapraszamy!

Posiadamy sześć komfortowych, ocieplonych, drewnianych domków w Wiciu w zabudowie bliźniaczej, każdy wielkości 35 m2 z przestronnym tarasem. Każdy domek letniskowy posiada salon, aneks kuchenny, sypialnię i łazienkę z kabiną prysznicową. W salonie znajduje się wygodna rozkładana kanapa, a w sypialni kanapa i łóżko piętrowe. W domku może być zakwaterowanych do 5 osób wliczając dzieci. Istnieje możliwość zakwaterowania szóstej osoby, po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą.

Aneks kuchenny jest wyposażony w lodówkę z zamrażalnikiem, dwupalnikową kuchenkę elektryczną, czajnik elektryczny oraz komplet potrzebnych przyborów kuchennych. Do Państwa dyspozycji udostępniamy telewizor LCD, suszarkę do włosów, suszarkę do prania, parawan plażowy i leżak. W razie potrzeby wiosną lub jesienią udostępniamy wydajne i ekonomiczne grzejniki olejowe.

Na każdym z tarasów domków letniskowych znajduje się zestaw mebli ogrodowych, zainteresowanym udostępniamy również grilla. Na ogrodzonym terenie posesji zapewniamy jedno miejsce parkingowe na jeden domek letniskowy.

Opłatę pobieramy z góry w pierwszy dzień pobytu. Należność za zużytą energię elektryczną rozliczamy ostatniego dnia pobytu wedle wskazań licznika każdego domku. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 16.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. W sezonie (24 czerwiec - 26 sierpień) zapraszamy Państwa wyłącznie na turnusy rozpoczynające i kończące się w soboty. Przy pobytach poniżej 7 dni prosimy o zabranie własnych poszewek na pościel lub dokonanie dopłaty za poszewki.

Cennik na rok 2017

majod 25 zł za osobę
czerwiecod 30 zł za osobę
24 czerwiec - 1 lipiec200 zł za domek
1 lipiec - 12 sierpień250 zł za domek
12 sierpień - 19 sierpień220 zł za domek
19 sierpień - 26 sierpień180 zł za domek
26 sierpień - 31 sierpień150 zł za domek
wrzesieńod 25 zł za osobę

Uwaga: Powyższe ceny nie obejmują dodatkowej opłaty miejscowej dla Gminy Darłowo, wprowadzonej Uchwałą Nr XX/265/2008 Rady Gminy Darłowo z dnia 28 października 2008 roku. Stawka opłaty miejscowej wynosi 2,00 zł od osoby dorosłej i 1,50 zł od dzieci do lat 7 za każdą rozpoczętą dobę pobytu.

Powrót